KARJÄÄR

Logistika süsteemide koordinaator

Tegevusala: LogistikasüsteemidLinn: Rae vald, Harjumaa

Peamised tööülesanded:

  • kasutajate abistamine erinevates küsimustes;
  • osalemine uue laosüsteemi juurutamisel;
  • kasutajate väljakoolitamine;
  • jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile:

  • väga hea eesti, vene ja inglise keele oskust;
  • analüütilist mõtlemist;
  • kõrgtasemel MS Exceli kasutamisoskust;
  • iseseisvust, paindlikkust, algatusvõimet, oskust seada prioriteete;
  • eeliseks on varasem kogemus programmeerimisel;
  • valmisolek töölähetusteks.

Omaltpoolt pakume:

  • huvitavat ja intensiivset tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
  • omatöötaja soodustusi;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • sõbralikke ja professionaalseid kolleege.

Tööaeg on E-R kell 08:00 – 17:00

Töö asukoht: Graniidi tee 1, Assaku, Rae vald

Kandideerin kohale:

Teie CV-s ja muudes antud tööle kandideerimisel esitatud dokumentides sisalduvaid isikuandmeid kogutakse, töödeldakse ja säilitatakse vastavalt üldistele andmekaitse-eeskirjadele ja Baltic Logistic Solutions privaatsuspoliitikale.

Privaatsuse ja küpsiste eeskirjad
SAADASAADA