КАРЬЕРА

C1-kategooria autojuht

Деятельность: Международные перевозки / экспедицияГород: Rae vald, Harjumaa

Peamised tööülesanded:

  • Kauba õigeaegne tarne Eesti piires arvestades kauba säilitustingimusi;
  • optimaalse ressursikasutuse tagamine;
  • kauba kontroll vastavalt kauba dokumentatsioonile;
  • kauba peale- ja mahalaadimine.

Ootused kandidaadile:

  • C1-kategooria juhilubade olemasolu;
  • eesti ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil;
  • eelnevat töökogemust autojuhina;
  • täpsust ja korrektsust;
  • ausust ja kohusetundlikkust.

Omaltpoolt pakume:

  • sõbralikku töökeskkonda kiiresti arenevas ettevõttes;
  • stabiilset ja korralikku töötasu.

Töö asukoht: Graniidi tee 1, Assaku

Претендовать на позицию:

Ваши личные данные, содержащиеся в Вашем резюме и в любом другом Вами поданном на работу заявлении, будут собираться, обрабатываться и поддерживаться в соответствии с общими правилами защиты данных и политики конфиденциальности Baltic Logistic Solutions.

Отправить Отправить