КАРЬЕРА

Logistika analüütik

Деятельность: Логистические системыГород: Rae vald, Harjumaa

Peamised tööülesanded:

  • Logistiliste protsesside analüüs ja optimeerimine;
  • logistika valdkonna andmete töötlemine ja anlüüs;
  • uute logistiliste projektide kavandamine ja rakendamine;
  • programmide hooldus ja arendamine;
  • ladudes hoiukohtade planeerimine ja organiseerimine;
  • aruandlus ja tulemuste reporteerimine.

Ootused kandidaadile:

  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskust (suuline ja kirjalik);
  • väga hea analüütiline ja loogiline mõtlemine;
  • suurepärane MS Office (Excel) kasutamisoskust;
  • otsustus võime ja iseseisvus;
  • hea pingetaluvus ja paindlikkus;
  • eelnev logistika kogemus on eeliseks;
  • tehniline või majandusalane kõrgharidus.

Omaltpoolt pakume:

  • Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
  • stabiilset töötasu;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;

Tööaeg on E-R kell 08:00 – 17:00

Töö asukoht: Graniidi tee 1, Assaku, Rae vald

Претендовать на позицию:

Ваши личные данные, содержащиеся в Вашем резюме и в любом другом Вами поданном на работу заявлении, будут собираться, обрабатываться и поддерживаться в соответствии с общими правилами защиты данных и политики конфиденциальности Baltic Logistic Solutions.

Отправить Отправить