КАРЬЕРА

Võtmekliendihaldur

Деятельность: ПродажиГород: Rae vald, Harjumaa

Peamised tööülesanded:

  • võtmeklientidega suhete arendamine ning igapäevane koostöö;
  • läbirääkimiste pidamine müügimahu, sortimendi ja tellimuste osas;
  • ettevõtt klientidega tekkinud probleemide õigeaegne ja kvaliteetne lahendamine;

Ootused kandidaadile:

  • eelnev töökogemus müügivaldkonnas;
  • hea planeerimisoskus, täpsus ja kohusetundlikkus;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • väga hea eestikeele oskus,vene ja inglise keele oskus suhtlustasendil;
  • väga hea arvutikasutamsie oskus.

Omaltpoolt pakume:

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • sõbralikke ja toetavaid kolleege;
  • intensiivset ja huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööasukoht: Graniidi tee 1, Assaku
Tööaeg kell 8.00-17.00

Претендовать на позицию:

Ваши личные данные, содержащиеся в Вашем резюме и в любом другом Вами поданном на работу заявлении, будут собираться, обрабатываться и поддерживаться в соответствии с общими правилами защиты данных и политики конфиденциальности Baltic Logistic Solutions.

Отправить Отправить