КАРЬЕРА

Võtmeklientide müügijuht

Деятельность: ПродажиГород: Rae vald, Harjumaa

Peamised tööülesanded:

  • Uute klientide leidmine ja olemasolevate võtmeklientidega suhete arendamine;

Ootused kandidaadile:

  • Tahe teha müügitööd ja olla väärtuslik kliendile;
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine;
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas;
  • eesti ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas;
  • soome keele oskus ja Skandinaavia turu tundmine annab eelise.

Omaltpoolt pakume:

  • kaasaegset töövahendeid;
  • ametiautot;
  • professionalseid koolitusi;
  • huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööasukoht: Graniidi tee 1, Assaku
Tööaeg kell 8.00-17.00

Претендовать на позицию:

Ваши личные данные, содержащиеся в Вашем резюме и в любом другом Вами поданном на работу заявлении, будут собираться, обрабатываться и поддерживаться в соответствии с общими правилами защиты данных и политики конфиденциальности Baltic Logistic Solutions.

Отправить Отправить